Menu

Bodrum Gezilecek Yerler

Türkiye’nin en güzel tatil yerleri arasında bulunan Bodrum; bilhassa yüksek sezonları atlattıktan sonra daha gidilesi bir yer haline gelmektedir. Bodrum’a gelmek için en yakın havalimanının Milas Havalimanı olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye’nin neredeyse her şehrinden Bodrum’a direkt uçuş bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, uzun ama zevkli bir otobüs yolculuğu yaparak da Bodrum’a ulaşabilirsiniz.

Bodrum’da Nerelere Gidilmeli?

Bodrum; oldukça geniş bir coğrafyaya yayılmıştır. Bu yüzden, Bodrum’da gezerken elinizin altında bir araba olması son derece gereklidir. Bodrum’a geldiyseniz ve nereye gitsem diye düşünüyorsanız Bodrum Kalesi, Bodrum Sualtı Müzesi, Mumcular, Karakaya Köyü, Halikarnas Balıkçısı, Etrim Köyü, Yalıkavak Marina, Zeki Müren Müzesi ve Zai Bodrum’u muhakkak görmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Görmeniz gereken yerler dışında yeme içme ve eğlence noktasında da Bodrum’un sayısız seçeneği olduğunu bilmelisiniz. Doy Doy Balık Restoran başta olmak üzere Jazz Cafe, Mandalya Restoran, Lagün Fish Restaurant, Limon Gümüşlük, Off Gümüşlük, MOS, Mor Salkım Bağcılık, Gelato Pioppo, Sinan Bey Çiftliği, Savra Bodrum, Stella Jazz Club gibi yerlerin yeme içme ve kaliteli keyif geçirme konusunda size çok şey vaat ettiğini söyleyebiliriz.
Tüm bunlara ek olarak, her ne kadar kalabalık olsa da Bodrum’a geldiyseniz Yalıkavak’a uğramadan olmaz! Bilhassa Yalıkavak’ın sırtlarındaki manzarayı görmek için dahi buraya gelmelisiniz. Son olarak, biraz pahalı olsa da Türkbükü’nde güneşlenme keyfi yaşamaktan geri kalmamalısınız.

Daha fazlası için: Bodrum Gezilecek Yerler

office 2016

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir