Menu

Fatih Kariye Pembe Köşk Aile Çay Bahçesi Nerede? Nasıl Gidilir?

Fatih Kariye Pembe Köşk Aile Çay Bahçesi Nerede? Nasıl Gidilir? Fatih Kariye Pembe Köşk Aile Çay Bahçesi iletişim bilgileri, fotoğrafları..

Fatih Kariye Pembe Köşk Aile Çay Bahçesi Nerede?

Bir web sitesinde rastladım. Tam olarak Fatih / Karagümrük’teki Kariye Camii yanında kalıyor. Her tarafı açık, püfür püfür bir nargile kafe. Mekan o kadar hoş ki anlatamam. Şehrin gürültüsünden uzak, sevimli, buram buram tarih kokan bir yer.

Daracık ara sokaklardan ancak ulaşabiliyorsunuz kafeye. Sokağın sağı solu restore edilmiş tarihi ahşap binalar ile çevrili. Kafenin kendiside aynı bu binalar gibi tamamen ahşaptan. Küçük bir köşkü andırıyor. Zaten ismi de bu yüzden Pembe Köşk.

Mart ayının ortasında gelmiş olduk bu kafeye fakat eminim yaz gelip ağaçlar yeşerdiğinde çok hoş bir hal alacaktır. Denemedim fakat internette okuduğum yorumlara bakacak olursak nargilesi iyi. Onun dışınca ben bir milkshake içip kalktım.

 

Fatih Kariye Pembe Köşk Aile Çay Bahçesi

Fatih Kariye Pembe Köşk Aile Çay Bahçesi

Fatih Kariye Pembe Köşk Aile Çay Bahçesine nasıl gidilir?

Fatih Kariye Pembe Köşk Aile Çay Bahçesinin konumuna ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca (0212) 635 85 86 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

tokat escort bayan

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir