Menu

Akdeniz Yat Fuarı, üst üste 7.yıl Nafplion limanında devam ediyor

Akdeniz Yat Fuarı, yaygın yıllık takvimde en önemli ve üretken olaylardan biri olarak, in-dustry küresel yatçılık tarafından tanınan (MEDYS), Mayıs 2020, 2 günü ve 6 günü arasında Nafplion limanına dönmek için ayarlanır. Yunan Yatçılık Derneği’nin sahibi olduğu ve düzenlediği 7. MEDYS kayıtları tüm hızıyla devam ediyor ve etkinlikte zaten ifade edilen güçlü ilgi, başarılı bir sonucun ilk olumlu göstergesidir.

Kuruluşundan bu yana MEDYS, Yunanistan ve Doğu Akdeniz’de yat turizminin büyümesinde ve gelişmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Herkes için iş yaratma hedefi ile yatlar merkezi acenteler ve brokerler ve yatla ilişkili ürün ve hizmetleri olan katılımcılar arasında benzersiz bir bağlantı oluşturur. 6. MEDYS, 3,5 kilometrelik kümülatif uzunluğa sahip 102 lüks mürettebatlı yatın kaydının kaydedilmesi ve 31 ülkeden 450’den fazla brokerın katılımıyla, bu yılki gösteri için beklentiler gerçekten çok yüksek gözüküyor. 

Süresini 2019’da bir gün daha uzatmış olan MEDYS, 2020’de 5 gün boyunca bir kez daha çalışacak ve dünyanın dört bir yanından seyahat eden brokerlere sergilenen yatları incelemek için daha fazla zaman sağlayacaktır.

MEDYS ayrıca ağ oluşturmayı kolaylaştıran bir dizi temalı etkinlik ve resepsiyonun yanı sıra şimdi geleneksel ve giderek daha zorlayıcı olan Şefler Yarışması’na ev sahipliği yapacak.

Yunanistan ve Doğu Akdeniz’de kiralık en iyi lüks mürettebatlı yatlar, charter profesyonellerinin uluslararası bir kitlesi, en iyi yardımcı hizmetler, muhteşem bir konum ve eşsiz bir sosyal gündem, MEDYS’i mutlaka görülmesi gereken şov haline getiriyor.

7. Akdeniz Yat Fuarı’na kayıtlar tüm katılımcı kategorilerine (merkezi temsilciler, brokerlar, sponsorlar, katılımcılar ve basın) resmi olarak açıktır ve ilgili taraflar fuarın resmi web sitesi mediterraneanyachtshow.gr aracılığıyla başvurabilir.

Akdeniz Yat Fuarı, Nafplion Belediyesi’nin desteğiyle ve Turizm Bakanlığı himayesinde Yunan Yatçılık Derneği tarafından düzenlenmektedir . Böyle bir olayın artan ve karmaşık operasyonel ihtiyaçları göz önüne alındığında, hem hükümetin hem de yerel makamların katkısı hayati ve değerlidir.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir