Menu

Araştırmaya Göre Türk Hava Yolları 10.Sırada

lastminute.com analiz yaptı, aynı zamanda havayolu şirketlerinin seyahatinizi biraz daha kolay hale getirmek için yapabileceği bazı şeyler olduğunu biliyor.İlk önce binmenize izin vermekten tutun, küçük çocuklarınıza uçakta ücretsiz bir çocuk yemeği vermeye kadar herşeyi araştırdı ve ona göre sıraladı.

Aileler için en iyi 10 genel havayolu:
Kullanılan kriterler arasında öncelikli biniş, bagaj izinleri, yerleşik eğlence seçenekleri, koltuk konforu, yiyecek, ortalama gecikmeler ve yerleşik WiFi yer alıyor. Bu daha sonra genel bir aile dostu puan oluşturmak için genel olarak tartıldı.

Her havayolu şirketinin kısa / orta ve uzun mesafe skorlarını birleştirdi ve aşağıdaki ilk 10’u ortaya çıkardı:

  1. Etihad Havayolları
  2. Air Canada
  3. Katar Havayolları
  4. Birleşmiş Havayolları
  5. Aer lingus
  6. TAP Air Portekiz
  7. Amerikan Havayolları
  8. ingiliz Havayolları
  9. Umman Hava
  10. Türk havayolları

Etihad Havayolları, Air Canada ve Qatar Havayolları uzun ve kısa / orta mesafe sıralamasında ilk üçte mücadele etti. Bu havayolları, uçak içi TV, çocuk dostu yemekler ve rahat koltuklar dahil olmak üzere en aile dostu olanaklar sunmuştur.

Bir numaralı havayolu Etihad Havayolları da yerleşik WiFi erişimi sunan sadece iki kısa / orta mesafe havayolundan biriydi. Ayrıca, en rahat ve en geniş koltukları sağlayan bir koltuk konforu için en üst sıraya çıktılar – yedekte bir bebekle seyahat etmek için mükemmel.

Araştırmanın bir kısmı, seyahat markasının aile gezginlerine doğrudan bir uçuşta en büyük farkı yaratan şeyleri sormak için sosyal medyaya gittiğini gördü.

Bu, güvenilirliğin, Facebook oylarının% 46’sını ve Twitter oylarının% 59’unu alarak aile seyahatinin en önemli yönü olduğunu ortaya koydu. Her iki kanal için rahatlık sırasıyla% 33 ve% 41 oy aldı.

Ancak bu oylama Instagram’a çekildiğinde, seçmenlerin% 63’nün oyuyla konfor kazandı.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir